Objawienia współczesne

kierowane są do wszystkich którzy nie słuchają i nie słyszą własnego sumienia, które w czystym sercu jest głosem Boga. Bóg dzisiaj nie chce byśmy modlili się do Niego: Panie, Boże nasz, tylko: Ojcze nasz, Tatusiu... Nasz Ojciec nie chce byśmy w Niego wierzyli, tylko byśmy Go kochali. Mówi: Dziecko, pozwól mi cię kochać; gdy Moja miłość cię napełni łatwo przyjdzie ci kochać innych.

Objawienia aktualne są tutaj.

Qui potest capere capiat.
(Mt 19,12)

Maria Valtorta Poemat Boga-Człowieka
Ona GO widziała! Maria Valtorta widziała Jezusa Chrystusa... Kiedy w młodości uderzona w kręgosłup leżała w łóżku, nie mogła pogodzić się z losem. Z czasem jednak, gdy zdrowia ubywało a cierpień było coraz więcej, zrozumiała, że Jezus oczekuje od niej ofiary. A gdy całkiem zrezygnowała z siebie i oddała się Jezusowi - otrzymała DAR - dar widzenia całego Jego życia. I tak narodził się "Poemat Boga-Człowieka"... Do kupienia w Voxdomini.

Maria Valtorta Koniec czasów
Jezus koniec czasów dzieli na czasy ostatnie i czasy ostateczne. Czasy ostatnie to okres kataklizmów, głodu i wojen, który zakończy się wielkim Znakiem, największą łaską, jaką okaże nam Bóg: zobaczymy stan własnej duszy. Jednak mimo iż po Znaku nastąpi największy rozkwit Kościoła, będzie on bardzo krótkotrwały - jak "hosanna" podczas wjazdu Jezusa do Jerozolimy. Po Znaku zaczną się czasy ostateczne, czyli wielkie oczyszczenie - okres największych prześladowań w dziejach Kościoła katolickiego, który zakończy się oczyszczeniem Ziemi... Książka do kupienia w Voxdomini.

Maria Valtorta Cierpienie dla Jezusa
Koniec czasów to ostatni wysiłek, to rzut na taśmę Kościoła biegnącego po wieniec zwycięstwa nad złem. Jezus daje ostatnie rady i wyjaśnienia Marii Valtorcie, swej ukochanej uczennicy, swemu "małemu Janowi ewangeliście". Aby uratować jak najwięcej dusz w okresie rozszalałego zła, dusze-ofiary muszą dać z siebie wszystko. To cudowne powołanie może podjąć każdy z nas, bo to wezwanie skierowane jest do nas wszystkich. Wydana przez Voxdomini.

Maria Valtorta Rozważania Różańcowe
Ci, którzy odmawiają różaniec, często są przekonani, że bardzo kochają Maryję, jednak różaniec jest bardzo nędzną modlitwą, jest tylko pierwszym stopniem miłości do Maryi. Dopiero słuchając pouczeń Jezusa dowiadujemy się jak wiele mamy Jej do zawdzięczenia i jak mało kochamy Mamusię Jezusa i naszą. Do kupienia w Voxdomini.

Jezus Miłosierny Nawraca
Anna Argasińska to prawdziwa warszawianka. Gdy wyfrunęła z domu zaczęła zdobywać świat, ale po latach stwierdziła, że nic nie zdobyła, za to straciła męża (odszedł od niej), syn jest na krawędzi utraty życia a ostatnie 20 lat życia po prostu przepadło. Gdy była na dnie rozpaczy odbyła rekolekcje i od tej chwili zaczęło się jej nawrócenie. Swoje doświadczenia zawarła w trzech książkach: Jezus miłosierny nawraca, Jezus twój nauczyciel i Jezus twój uzdrowiciel.
Ostatnio ukazał się czwarty i piąty tom serii. Książki do kupienia w Arce

Młoda uczestniczka Powstania Warszawskiego po zakończeniu walk znalazła się w łagrze w Ostaszkowie. Nie chciała umierać tak po prostu. Ofiarowała swoje życie za Polskę. Ale obóz przeżyła. Gdy w latach sześćdziesiątych po śmierci matki nie mogła znaleźć spokoju, doradzono jej by spróbowała "pisma automatycznego". Jej pierwszy list zaczynał się od słów: Kochanie, to ja, twoja mama. Jestem w niebie... a ty otrzymałaś prawo rozmów z nami...

ON i ja,tom 1
"Sekretarka Jezusa" - tak o sobie myślała Gabriela Bossis. Miała 62 lata, gdy zaczęła słyszeć TEN głos, ale potem słyszała go już zawsze. Były to słowa pełne miłości i oprócz wielu próśb zawierały zawsze jedną: zapisuj nasze rozmowy. A zapiski dotyczą tylko jednej rzeczy: MIŁOŚCI. Jednak miłość o której czytamy jest tak szokująco inna od tej o jakiej słyszymy na co dzień, że nachodzi czytelnika myśl: ja dotąd nic nie wiedziałem o miłości.

Myślimy, że jesteśmy dobrymi katolikami, wszak modlimy się i staramy się robić dobre uczynki. A jednak Jezus powiedział, że jesteśmy w błędzie: uczynki dokonane nie pod Jego kierownictwem, tylko pod wpływem własnego widzimisię, są bez wartości. W zdumiewającym objawieniu (które odkryłem w październiku 2013 roku) danym Kanadyjczykowi Léandre Lachance, Jezus wyjaśnił nam czego od nas oczekuje. Ujął mnie za serce od pierwszych słów...

W październiku 2011 roku na trzy miesiące przed śmiercią, szczecinianka Alicja Lenczewska dostała zgodę od Jezusa na ujawninienie i opublikowanie zapisków z rozmów jakie prowadziła z Nim przez ostatnie 25 lat. Zostały one opublikowanie jako Świadectwo. Na jesieni 2016 roku ukazała się drukiem druga książka, krążąca wcześniej w sieci i w odpisach, zatytułowana Słowo Pouczenia. Te książki to nie objawienia - to lektura obowiązkowa prawdziwego katolika.
Objawienie to, razem z dwoma poprzednimi, uważam za zwieńczenie objawień współczesnych. Jest "za minutę dwunasta", dlatego Jezus objawia wszystko a samo objawienie jest wręcz parzące. Za tego, kto na takie wołanie nie odpowie, należy się bardzo modlić, bo to człowiek, który wybrał śmierć.
Prawdziwe Życie w Bogu, Tom 1
Vassula Ryden to osoba, na której dźwięk imienia drżą kolana kardynałów, biskupów i księży. Twierdzi, że głosi orędzie samego Boga. Ma przeciw sobie kler, uczonych w piśmie i gorliwców, a jednak spokojnie i nieustępliwie głosi swoje. Wokół Vassuli panuje prawdziwa zmowa milczenia bo zarzuca duchowieństwu oziębłość i wygodnictwo. Twierdzi, że Kościół kieruje się dzisiaj pychą i "świętym spokojem". Kościół dzieli i sam staje się coraz bardziej podzielony zamiast łączyć i jednoczyć. Vassula nawołuje do połączenia na powrót kościołów katolickiego, ewangelickiego i prawosławia. Nie do ekumenizmu, do połączenia!

Poemat, Tom 1
Kiedy Bóg chce, by nikt nie miał wątpliwości, że to On sam działa, wybiera sobie słabe narzędzie. Takim "byle jakim" narzędziem był kapłan Stefano Gobbi. Maryja wybrała właśnie jego by poprzez dawane mu polecenia poprowadzić całe swoje wojsko, swoich kapłanów. Księża, którzy mają dziecięce serca, którzy czują szczególne nabożeństwo do naszej Mamusi znaleźli przez ten Ruch Kapłański bezpośrednie wskazówki do codziennego życia. Niestety polscy kapłani nie... (*)
Książka wydana przez Voxdomini.

Marta Robin, wielka mistyczka XX wieku powiedziała, że po wielkim oczyszczeniu Ziemia będzie w chaosie i nędzy, i bardzo będą jej potrzebne wzorce dobrego życia. Będzie je czerpać z Ognisk Miłości, czyli wspólnot nastawionych na ewangelizację. Jezus sam wytłumaczył księdzu Ottavio Micheliniemu jak wyobraża sobie życie w takiej wspólnocie. Książka do kupienia w Arce.

Listy do mojego siostrzeńca

Under construction

Pod koniec lat pięćdziesiątych, solidny biznesmen Robert Monroe zaczął wychodzić poza ciało. Kiedy lekarze orzekli, że jest zupełnie zdrów, rozpoczął regularne badanie tego zjawiska z kilkoma najbliższymi przyjaciółmi. Gdy po dwunastu latach ogłosił swą pierwszą książkę "Podróże Poza Ciałem", z miejsca zainteresowały się nim środowiska naukowe... i wojsko. Monroe założył instytut naukowy (nazwany potem jego imieniem), a jego pierwszym osiągnięciem było opracowanie prostej i łatwej techniki wychodzenia poza ciało... dla każdego.
Listy to korespondencja z moim siostrzeńcem, która może pomóc młodym ludziom w zrozumieniu pewnych problemów, jakie stawiają przed nami dzisiejsze przełomowe czasy.


Tutaj są do pobrania - same objawienia, bez listów. 15.8 MB.