List nr 58 - Czy szczepionka anty-covidowa jest znamieniem Bestii?

(styczeń 2021)

Najlepszy niewolnik to niewolnik nieświadomy, że nim jest! Każdy kto słucha własnego rozumu a nie sumienia, jest niewolnikiem Szatana i to nieświadomym, jest cudownym niewolnikiem z którym można zrobić wszystko.

Dziecko przychodzące na ten świat jest zwierzątkiem, którego wychowaniem zajmują się rodzice. Do ich zadań należy nauczenie dziecka mowy (języka) i wychowanie. Nauka języka to sztuka banalna, zachodzi wręcz automatycznie, o wiele większym problemem jest wychowanie bo jak wiemy istotą wychowania jest zrobienie altruisty z egoisty jakim jest dziecko ze swej zwierzęcej natury. Bardzo rzadko udaje się egoistom wychować altruistę, bo dzieje się to tylko wtedy gdy mocno altruistyczne jest otoczenie rodziny lub gdy zainterweniuje sam Bóg. Powiedzenie rodzica "rób co ci każę, ale mnie nie naśladuj" po prostu nie działa.

Młody człowiek wchodzący w świat poprzez dostosowanie do otoczenia szybko uczy się jak postępować by uzyskać więcej. Uczy się co jest w życiu opłacalne. Jednak z czasem uświadamia sobie, że pojęcia które zna z dzieciństwa mają inne znaczenie niż to jakie podali mu rodzice i szkoła. Zaczynają się pojawiać wątpliwości w co wierzyć. Z czasem część pojęć staje się oczywista i jednoznaczna, a z innymi dzieje się tak, że lepiej nie mówić otoczeniu jakie jest nasze osobiste wyobrażenie o danej sprawie. Na przykład, czy mogę (lub komu mogę) przyznać się, że wierzę w istnienie kosmitów? Albo, komu mogę się przyznać, że uważam papieża lub nasze władze, za oszusta i łajdaków? Jednym słowem człowiek z czasem ma dwa problemy: w co wierzyć i jak dostosować swoje działania do "rzeczywistości" by jak najmniej stracić? A może na odwrót - w co wierzyć by jak najwięcej zyskać?

Współczesny młody człowiek wchodząc w życie świetnie posługuje się się smartfonem (media społecznościowe) i potrafi korzystać z internetu (medium zdobywania informacji) czyli jest produktem społecznym, można go kształtować zgodnie z oczekiwaniami gdyż media są pod kontrolą władzy. Jeśli będzie się opierał to podda się go mocniejszej obróbce, np. określi się go jako typ aspołeczny i podda społecznemu ostracyzmowi. Jeśli nie ma zabezpieczonego bytu, będzie to dla niego bolesne, bo dzisiaj "trzeba" być członkiem społeczeństwa.

Środki masowej manipulacji skrzętnie skrywają informacje mogące pomóc jednostce na urwanie się z uwięzi - najprościej tych, którzy zbliżają się do prawdy nazwać zwolennikami teorii spisku i oszołomami. Ale to było dobre do dzisiaj, teraz władzy potrzebne są środki bardziej radykalne bo zasobów jest mniej a społeczeństwo chce żyć coraz bardziej luksusowo za coraz mniejsze pieniądze. Władza, ta najwyższa, ta niewidoczna, postanowiła dokonać totalnego zniewolenia i depopulacji.

Od zawsze władza wie, że najlepiej realizować swoje plany przy pomocy manipulacji informacją, ale dopiero od niedawna władza dysponuje środkami pozwalającymi manipulować naszymi umysłami bez ograniczeń. Przyczynił się do tego kolosalny wzrost wiedzy, przepływu informacji i technologii. Władza osiągnięcia związane z kontrolą umysłu zdobyte przez wojsko potrafi zastosować na masową, a niedługo na globalną skalę.

W objawieniach z drugiej połowy 2020 roku dowiedzieliśmy się od Jezusa i Maryi dlaczego nie wolno nam przyjmować szczepionki na koronowirusa - to jest narzędzie do przejęcia totalnej kontroli nad człowiekiem. Zawarte w szczepionce nanocząsteczki przedostają się do mózgu i pozwalają przez sieć 5G nawiązać łączność z "chmurą" i nie tylko zbierać o nas wszelkie informacje ale również na nas wpływać: na nasze myśli, zdrowie, świadomość i odczucia religijne. Jeden operator przy pomocy sztucznej inteligencji może dowolnie sterować dużą grupą ludzi. Może ich również zabić. Mają to już do perfekcji opanowane na pojedynczych osobach - pora na całą ludzkość. Dlatego Jezus mówi, że nie wolno nam przyjmować szczepionki, nawet gdyby nam grożono śmiercią.


Dnia 14.1.2021 Bergoglio zaszczepił się.

O duchowym znaczeniu znamienia bestii Jezus mówi tutaj.