List nr 35 - To doprawdy koniec?

styczeń (lato 2021)

Dla mnie to początek - jestem już tak stary, iż patrzę tylko wzwyż a nie do przodu, ale odczuwam jakąś potrzebę podsumowania tego co się obecnie dzieje.

Swobodny druk pieniędzy przez władzę to pozyskiwanie przez nią energii spoza systemy, znikąd. Tym samym może te pieniądze dawać komu zechce i na co zechce. To metoda kradzieży zapasów naszych pieniędzy.

Pieniądze wpływają na konta cyfrowe, czyli władza może je odebrać komu zechce i kiedy zechce.

Obywatele, szczególnie ci którzy mają jakąś własność pozwalającą na utrzymanie muszą płacić podatki, i jeśli każe się im te podatki płacić a równocześnie zarządza lockdown, to odbiera się własność czyli środki do życia. Jeśli jednak równocześnie zapewni się im "dochód podstawowy", to mogą jeszcze egzystować.

Powszechna odpłatna dostępność internetu i konieczność korzystania z niego przy komunikacji i płatnościach, zapewnia władzy pełną kontrolę nad obywatelem tym bardziej, że za chwilę obieg informacji na papierze będzie cenzurowany tak jak rozmowy.

I wreszcie szczepionka - dostęp do naszego mózgu w pełni kontrolowany przez sztuczną inteligencję, pozwalający wyekstrahować ze społeczeństwa jednostki niezależne i je wyeliminować.

To koniec wolnej woli czyli człowieczeństwa. Czas na zbiór i oddzielenie reszty na nowy zasiew.