List nr 6 - Mówiłeś, że kosmici podróżują w czasie, to znaczy, że znają naszą przyszłość?

Wiedza jaką nam przekazali na temat struktury przestrzeni i czasu jest tak różna od tego co my nazywamy czasoprzestrzenią, że właściwie należy przyznać się do naszej zupełnej ignorancji w tym zakresie. Po pierwsze kontinuum czasoprzestrzenne ma ogromne "dziury" zupełnie podobne do szwajcarskiego sera. Po drugie przestrzeń może być trzy, cztery i więcej wymiarowa i byty istnieją w niej niezależnie od wymiarów. Po trzecie istnieje niezależna od czasu subprzestrzeń, przez którą mogą kontaktować się byty nie tylko z przestrzeni różnowymiarowych, ale z przestrzeni o takiej samej liczbie wymiarów, ale przesuniętych w fazie wibracji, które normalnie są dla siebie niewidzialne (podobnie jak są dla siebie niewidoczne dwie wiązki spolaryzowanego światła). Określenie subprzestrzeń odnosi się właściwie do przestrzeni o wyższej (piątej) "gęstości", czyli o wyższej wibracji. Jednak to nie koniec, bo oprócz naszej przestrzeni istnieje jeszcze przestrzeń lustrzana, czyli taka w której czas płynie w przeciwnym kierunku. Żebyś nie myślał, że ten przegląd wyczerpuje nasze niewłaściwe pojęcie o czasoprzestrzeni, powinieneś wiedzieć, że tuż obok istnieją światy alternatywne lub jak kto woli równoległe. Ale najważniejsze jest to, że tak jak istnieje hierarchia przestrzeni, tak istnieje hierarchia bytów zamieszkujących je. I jest ich taka różnorodność, że trudno coś konkretnego o nich powiedzieć. Oni sami mówią, że do tej wiedzy musimy dorosnąć, bo ona na nas czeka...

Naszą Ziemię nazywają strefą wolnej woli. Oznacza to, że przyszłość u nas jest postrzegana jak widok ze szczytu góry: widać kilkadziesiąt najbliższych metrów, potem nic, a dużo dalej widok jest jasno oświetlony ale niewyraźny. Widzą co będzie z nami jutro lub za tydzień, ale nie potrafią powiedzieć co będzie z nami za rok lub pięć lat - za to twierdzą, że przyszłość mamy świetlaną! Wiedzą, że czekają nas wojny i kataklizmy, lecz twierdzą, że nasz egzamin jako ludzkość zdamy na pewno! Twierdzą, że każdy człowiek, który dorośnie do tego by ponosić pełną odpowiedzialność za swoją wiedzę, może ją otrzymać (w tym i wiedzę o potencjalnej przyszłości) - takie jest Prawo. Ciekawe jest to, że zawsze jest to wiedza o innych, a nie o sobie samym.

Objawienia też są wiedzą o przyszłości, ale nie zawierają elementu czasu tylko znaki - są to zawsze proroctwa, a jak wiesz dobry prorok to taki, którego przepowiednie nie spełniają się, bo potrafi nakłonić ludzi do zmiany życia na lepsze.